Seria rolet do okien dachowych nadaje się idealnie do zaciemniania okien nagrzanego poddasza. Dostępna w kilkunastu wersjach kolorystycznych dopasuje się do wystroju oraz przyniesie ulgę w upalne dni. Zastosowany mechanizm sprężynowy, prowadnice oraz maskownice w kolorze biały, brązowym, srebrny i jasna sosna.

Cechy rolet:
- łatwość i bezawaryjność obsługi
- atrakcyjna cena
- rolety dachowe mogą obniżyć temperaturę na poddaszu nawet o 5-7 stopni Celsjusza
- wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji
- łatwy montaż dla każdego

Rodzaje systemu rolet do okien dachowych:
- System B-21 - roleta dachowa bez maskownicy i bez prowadnic bocznych montowana „na haczyk”. To najprostsze, a co za tym idzie najtańsze rozwiązanie problemu wysokiego nasłonecznienia. Regulacja zasłonięcia poprzez odpowiednio zamontowane haczyki.
- System B-23 - roleta dachowa z maskownicą, bez prowadnic bocznych wzbogacona o osłonę rury nawojowej. Regulacja zasłonięcia odbywa się poprzez odpowiednio zamontowane haczyki.
- System B-25 - roleta dachowa z maskownicą oraz prowadnicami bocznymi to wysokiej jakości produkt skierowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych. Regulacja zasłonięcia na każdej wysokości rolety poprzez zastosowany hamulec w belce obciążającej.
- Pilsy to najnowsze rozwiązanie do przysłaniania okien! Funkcjonalny system pozwala na przysłanianie okna według własnych potrzeb, materiał niczym harmonijka rozwija się w górę oraz w dół pozostawiając miejsce na światło słoneczne lub całkowicie zaciemniając pomieszczenie.

Galeria:

 
System B-21   System B-23

 

 
System B-25   Pilsy


Link do produktu: rolety-montex.pl/?option=com_content&view=article&id=95

© 2018 Montex. All Rights Reserved.
Strona wykorzystuje pliki cookies, polityka plików cookies dostępna tutaj.
Projekt i wykonanie {S} SilenceDev

Search