Wewnętrzne rolety wolnowiszące to najpopularniejszy obecnie sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi wpadającymi do wnętrz domów oraz biur. Wykonane z materiału płóciennego dostępnego w szerokiej gamie barw. Są nie tylko praktyczne ale mają również walory estetyczne. Możliwość prostego montażu to tylko jedna z wielu zalet.

System Libra to rolety przeznaczone to zaciemniania dużych powierzchni, maksymalna szerokość oraz wysokość tkaniny to 3 metry. System ten występuje w 3 różnych wersjach związanych z zastosowanym mechanizmem sprężynowym. Mogą być montowane na ścianie, suficie lub ramie okiennej w zależności od wymagań klienta. Dodatkowo istnieje możliwość wykończenia rolety falbanką w wersji classic lub colonial lub belką obciążającą dobraną pod kolor materiału oraz mechanizmu.

Wersje systemu Libra:
- LIBRA I - jest roletą sterowaną za pomocą łańcuszka, przeznaczona do materiałów gładkich lub typu Bahama. Możliwy jest montaż na suficie lub ścienny.
- LIBRA II - to roleta sterowana za pomocą belki dolnej, przeznaczona do materiałów gładkich. Możliwy jest montaż na suficie lub ścienny.
- LIBRA III - roleta sterowana za pomocą belki dolnej jak i łańcuszka, przeznaczona do materiałów gładkich. Możliwy jest montaż na suficie lub ścienny.

Dostępne rodzaje i kolory mechanizmów:
- Ø 25 - kolory: biały, brązowy, żółty, beżowy, łososiowy, różowy, jasno zielony, ciemno zielony, jasno niebieski oraz granatowy
- Ø 32 - kolor: biały
- Ø 36 - kolor: biały

Galeria:

   
LIBRA I   LIBRA II   LIBRA III


Link do produktu: rolety-montex.pl/?option=com_content&view=article&id=91

© 2018 Montex. All Rights Reserved.
Strona wykorzystuje pliki cookies, polityka plików cookies dostępna tutaj.
Projekt i wykonanie {S} SilenceDev

Search