Moskitierę drzwiową stosuje do drzwi balkonowych oraz tarasowych. Jej konstrukcja wykonana jest z aluminium, dzięki temu produkt jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Idealnie zabezpiecza dom, mieszkanie lub miejsce pracy przed niepożądanymi owadami. Można ją w prosty sposób zamontować oraz zdemontować, wszystko dzięki zastosowaniu odpowiednich zawiasów. Konstrukcja pozwala na zachować w odpowiedniej czystości po każdym okresie użytkowania. Konserwacja posezonowa i przechowywanie nie wymaga skomplikowanych czynności.

Montowana za pomocą zawiasów do fasady budynku lub wyposażyć w samonośną konstrukcję futryny. Korzyść wynikająca z zastosowania futryny to przede wszystkim idealna szczelność oraz łatwość demontażu, dodatkowe  doszczelnienie dolnej krawędzi moskitiery. Moskitiera otwierana z futryną to rozwiązanie kompaktowe, estetyczne i pozwalające na użytkowanie przez wiele lat. Drzwi wyposażone są w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Szeroka paleta kolorów sprawia, że moskitiery drzwiowe można idealnie dopasować kolorystycznie do każdej stolarki okiennej lub drzwiowej. Stosowane narożniki wewnętrzne w moskitierze drzwiowej trwale zaciśnięte z profilem aluminiowym gwarantują stabilną i trwałą konstrukcję. Dodatkowo moskitiera posiada dolny profil stabilizujący, skutecznie zabezpieczający siatkę moskitiery drzwiowej przed uszkodzeniem. Siatka stosowana przy produkcji moskitier drzwiowych wykonana jest z włókna szklanego pokrytego PVC. Dodatkowo w moskitierach drzwiowych możliwe jest stosowanie samozamykaczy pozwalających na samoczynne, komfortowe zamykanie się moskitiery.

Galeria:

 

 

         


Link do produktu: 
rolety-montex.pl/?option=com_content&view=article&id=104

© 2018 Montex. All Rights Reserved.
Strona wykorzystuje pliki cookies, polityka plików cookies dostępna tutaj.
Projekt i wykonanie {S} SilenceDev

Search